P&G Woman Day to wydarzenie, dzięki któremu dowiecie się jak wygląda dzień z życia kobiet inżynierek w P&G. Będziecie miały możliwość sprawdzić jakie zadania wykonują tamtejsze inżynierki i skorzystać z niepowtarzalnej okazji, aby wykonywać takie zadania w praktyce. Oprócz tego spotkacie studentki z wielu uczelni technicznych w Polsce.

Podczas tego wydarzenia będziecie miały okazję:

  • wybrać się na wycieczkę po fabryce Gillette,
  • wraz z innymi uczestniczkami wykonywać realne zadania inżyniera w różnych działach produkcyjnych,
  • spotkać się z inżynierami i zadać im pytania w nieformalnej atmosferze,
  • dowiedzieć się jak ważna jest rola kobiet inżynierek w firmie P&G,
  • świetnie się bawić, nie tylko podczas dnia spędzonego w fabryce, ale również podczas zorganizowanej 6 marca imprezy integracyjnej!

Kiedy? 6-7 marca 2014 (6 marca zaczynamy od 15.00)

Gdzie? Fabryka Gillette w Łodzi

Organizator zapewnia nocleg z 6 na 7 marca oraz wyżywienie oraz zwraca koszty dojazdu osobom spoza województwa łódzkiego (PKP/PKS).

Warunkiem uczestnictwa jest zaaplikowanie on-line na ce.experiencepg.com i wypełnienie kwestionariusza online.

Termin składania aplikacji: 28 lutego 2014

Więcej informacji

Dziewczyny na politechniki! oraz Dziewczyny do ścisłych! na Perspektywy Women in Tech Summit 2023

Za nami Perspektywy Women in Tech Summit 2023 a na nim - po raz pierwszy! - strefa specjalna kampanii Dziewczyny na politechniki! i Dziewczyny do ścisłych! Przy współpracy 4 partnerów technologicznych, 16 uczelni technicznych i uniwersyteckich wydziałów ścisłych stworzyliśmy przestrzeń edukacyjno-rozrywkową (nie tylko!) dla dziewczyn.

Więcej…

Dni otwarte

Tegoroczna kampania “Dziewczyny na politechniki!” i “Dziewczyny do ścisłych!” rozpoczęła się w marcu zupełnie nowa formułą - działliśmy globalnie i lokalnie, angażowalismy uczelniane społeczności oraz gigantów technologicznych, by wspólnie odwiedzać szkoły i na żywo - podczas lekcji inspiracyjnych i warsztatów - spotykać się z kandydatkami i kandydatami na wyższe uczelnie techniczne.

Więcej…

Wielkie odsłonięcie MURALU Dziewczyny na politechniki! i Dziewczyny do ścisłych!

W tym roku celebrujemy w Perspektywy Women in Tech 15-lecie ogólnopolskiej kampanii Dziewczyny na politechniki! i Dziewczyny do ścisłych! Odsłonięcie muralu połączyliśmy z konferencją prasową i prezentacją najnowszego raportu "KOBIETY NA POLITECHNIKACH 2023", który Perspektywy Women in Tech przygotowały we współpracy z Ośrodkiem Przetwarzania Informacji - PIB i dr Anną Knapińską.

Więcej…