Fundacja Edukacyjna Perspektywy Konferencja Rektorów Polskich Uczelni Technicznych (KRPUT) serdecznie zapraszają na konferencję prasową na temat 10 lat akcji "Dziewczyny na politechniki!" oraz premierę raportu "Kobiety na politechnikach 2017" Konferencja odbędzie się 8 marca 2017 r. o godz. 10.30 w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej, ul. Rektorska 4

W konferencji wezmą udział:

  • prof. Jan Szmidt - przewodniczący Konferencji Rektorów, rektor Politechniki Warszawskiej
  • dr Bianka Siwińska - kierowniczka projektu "Dziewczyny na politechniki!
  • Martin Mellor - prezes Ericsson Polska

oraz utalentowane dziewczyny studiujące na kierunkach inżynierskich z uczelni technicznych z całej Polski.

Na konferencji odbędzie się również inauguracja programu "IT for SHE" - największego w historii działania wspierającego studentki informatyki we wchodzeniu na rynek pracy

Serdecznie zapraszamy!

www.dziewczynynapolitechniki.pl

Akredytacje i dodatkowe informacje:
Monika Biskupska
Perspektywy
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dziewczyny na politechniki! oraz Dziewczyny do ścisłych! na Perspektywy Women in Tech Summit 2023

Za nami Perspektywy Women in Tech Summit 2023 a na nim - po raz pierwszy! - strefa specjalna kampanii Dziewczyny na politechniki! i Dziewczyny do ścisłych! Przy współpracy 4 partnerów technologicznych, 16 uczelni technicznych i uniwersyteckich wydziałów ścisłych stworzyliśmy przestrzeń edukacyjno-rozrywkową (nie tylko!) dla dziewczyn.

Więcej…

Dni otwarte

Tegoroczna kampania “Dziewczyny na politechniki!” i “Dziewczyny do ścisłych!” rozpoczęła się w marcu zupełnie nowa formułą - działliśmy globalnie i lokalnie, angażowalismy uczelniane społeczności oraz gigantów technologicznych, by wspólnie odwiedzać szkoły i na żywo - podczas lekcji inspiracyjnych i warsztatów - spotykać się z kandydatkami i kandydatami na wyższe uczelnie techniczne.

Więcej…

Wielkie odsłonięcie MURALU Dziewczyny na politechniki! i Dziewczyny do ścisłych!

W tym roku celebrujemy w Perspektywy Women in Tech 15-lecie ogólnopolskiej kampanii Dziewczyny na politechniki! i Dziewczyny do ścisłych! Odsłonięcie muralu połączyliśmy z konferencją prasową i prezentacją najnowszego raportu "KOBIETY NA POLITECHNIKACH 2023", który Perspektywy Women in Tech przygotowały we współpracy z Ośrodkiem Przetwarzania Informacji - PIB i dr Anną Knapińską.

Więcej…