26 października odbył się IV Kobiecy Podwieczorek Technologiczny w firmie Schneider Electric. Powieczorek był doskonałą okazją do poznania tajemnego świata technologii firmy jak i do udziału w kobiecym speed-mentoringu. Studentki i doktorantki uczelni technicznych miały okazję na spotkanie oko w oko z inżynierką – Katarzyną Zapaty-Makówką – Efficiency Key Account Manager. Wzięły udział w warsztacie Jak Pani z Panem – Etykieta w pracy względem płci oraz w technologicznej grze terenowej z nagrodami. Było smacznie i inspirująco!

Poniżej fotorelacja. Zapraszamy na kolejne Kobiece Podwieczorki Technologiczne jeszcze w tym roku :)

Dziewczyny na politechniki! oraz Dziewczyny do ścisłych! na Perspektywy Women in Tech Summit 2023

Za nami Perspektywy Women in Tech Summit 2023 a na nim - po raz pierwszy! - strefa specjalna kampanii Dziewczyny na politechniki! i Dziewczyny do ścisłych! Przy współpracy 4 partnerów technologicznych, 16 uczelni technicznych i uniwersyteckich wydziałów ścisłych stworzyliśmy przestrzeń edukacyjno-rozrywkową (nie tylko!) dla dziewczyn.

Więcej…

Dni otwarte

Tegoroczna kampania “Dziewczyny na politechniki!” i “Dziewczyny do ścisłych!” rozpoczęła się w marcu zupełnie nowa formułą - działliśmy globalnie i lokalnie, angażowalismy uczelniane społeczności oraz gigantów technologicznych, by wspólnie odwiedzać szkoły i na żywo - podczas lekcji inspiracyjnych i warsztatów - spotykać się z kandydatkami i kandydatami na wyższe uczelnie techniczne.

Więcej…

Wielkie odsłonięcie MURALU Dziewczyny na politechniki! i Dziewczyny do ścisłych!

W tym roku celebrujemy w Perspektywy Women in Tech 15-lecie ogólnopolskiej kampanii Dziewczyny na politechniki! i Dziewczyny do ścisłych! Odsłonięcie muralu połączyliśmy z konferencją prasową i prezentacją najnowszego raportu "KOBIETY NA POLITECHNIKACH 2023", który Perspektywy Women in Tech przygotowały we współpracy z Ośrodkiem Przetwarzania Informacji - PIB i dr Anną Knapińską.

Więcej…