18 listopada, Muzeum Historii Żydów Polskich, Warszawa. Świat przyspiesza. Już wszyscy wiemy, że w ciągu doby przyswajamy taką ilość informacji, jaką nasi przodkowie przyswajali w ciągu całego życia. To może fascynować, ale i przerażać...

Pojawia się pytanie: jak za tym wszystkim nadążyć, szczególnie w kontekście prowadzenia własnej firmy? Podejmujemy trudne tematy i chcemy Was przekonać, że prowadzenie tradycyjnej firmy można znacznie usprawnić i zoptymalizować poprzez wykorzystanie technologii, nowoczesnych aplikacji i technicznych rozwiązań. I wcale nie oznacza to, że każda kobieta musi od razu stać się programistką i techno-geekiem!

Budowanie marki własnej i marki firmy, komunikacja z grupą docelową, poszerzenie rynków zbytu produktów i usług, sprzedaż, analiza zachowań klientów i konkurencji, skalowalność biznesu - to przykłady obszarów, w których technologia ma duże zastosowanie w biznesie i co więcej - niezwykle pomaga.

Technologii nie należy się bać. Jest powszechna, coraz bardziej intuicyjna i często nie wymaga dużych nakładów finansowych. Jest ogólnodostępna.

Pokażemy przykłady tradycyjnych biznesów, które dzięki technologii zbudowały znaczną przewagę konkurencyjną.

Udowodnimy także, że aby prowadzić firmę stricte technologiczną nie zawsze trzeba mieć wykształcenie ścisłe.

O tym wszystkim będziemy mówić 18 listopada:

  • 8 merytorycznych wykładów
  • panel z przedsiębiorczymi kobietami
  • 3 dodatkowe seminaria pozwalające zdobyć praktyczną wiedzę

W dzisiejszych czasach trudno sobie wyobrazić rozwój firmy w oderwaniu od nowych technologii. Wykorzystajcie okazję do spotkania ekspertów, praktyków i naszych partnerów oraz do poszerzenia wiedzy i oswojenia się z tym tematem. Konferencja będzie tradycyjnie okazją do spotkania społeczności Sieci Przedsiębiorczych Kobiet.

Partnerem strategicznym konferencji jest Google Internetowe Rewolucje. Partnerem głównym Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy. Współorganizatorem jest Miasto Stołeczne Warszawa. Partnerami konferencji są: Extor, Allegro.tech, Iwostin, InviPay, Biobazar, Shoplo i Auchan.

W trakcie przerw networkingowych czynna będzie "Strefa Programu Biznes w Kobiecych Rękach".

Podczas konferencji uczestniczki będą mogły skorzystać z indywidualnych warsztatów na temat wykorzystania narzędzi internetowych do rozwoju swojej firmy, prowadzonych przez ekspertów Internetowych Rewolucji Google.

Miejsca na konsultacje z ekspertami dostępne będą po wcześniejszej rejestracji.

Szczegółowe informacje i zapisy: http://viikonferencjaspk.evenea.pl

Dziewczyny na politechniki! oraz Dziewczyny do ścisłych! na Perspektywy Women in Tech Summit 2023

Za nami Perspektywy Women in Tech Summit 2023 a na nim - po raz pierwszy! - strefa specjalna kampanii Dziewczyny na politechniki! i Dziewczyny do ścisłych! Przy współpracy 4 partnerów technologicznych, 16 uczelni technicznych i uniwersyteckich wydziałów ścisłych stworzyliśmy przestrzeń edukacyjno-rozrywkową (nie tylko!) dla dziewczyn.

Więcej…

Dni otwarte

Tegoroczna kampania “Dziewczyny na politechniki!” i “Dziewczyny do ścisłych!” rozpoczęła się w marcu zupełnie nowa formułą - działliśmy globalnie i lokalnie, angażowalismy uczelniane społeczności oraz gigantów technologicznych, by wspólnie odwiedzać szkoły i na żywo - podczas lekcji inspiracyjnych i warsztatów - spotykać się z kandydatkami i kandydatami na wyższe uczelnie techniczne.

Więcej…

Wielkie odsłonięcie MURALU Dziewczyny na politechniki! i Dziewczyny do ścisłych!

W tym roku celebrujemy w Perspektywy Women in Tech 15-lecie ogólnopolskiej kampanii Dziewczyny na politechniki! i Dziewczyny do ścisłych! Odsłonięcie muralu połączyliśmy z konferencją prasową i prezentacją najnowszego raportu "KOBIETY NA POLITECHNIKACH 2023", który Perspektywy Women in Tech przygotowały we współpracy z Ośrodkiem Przetwarzania Informacji - PIB i dr Anną Knapińską.

Więcej…