Dziewczyny byłyście znakomite! Wiele się działo, była świetna zabawa i moc inspiracji a przy tym powstało wiele doskonałych zdjęć.

W naszym konkursie należało zrobić sobie serię zdjęć selfie na terenie uczelni podczas Ogólnopolskiego Dnia Otwartego Tylko dla Dziewczyn. Zasady były proste – odwiedź jak najwięcej charakterystycznych punktów na uczelni oraz odnajdź jak najwięcej profesorów i studentek (lista miejsc i przedmiotów) – i zrób sobie z nimi zdjęcie. Każde zdjęcie opublikowane na naszym fanpage'u z odpowiednim hashtagiem: #dziewczynynapolitechniki lub #dziewczynydoscislych było punktowane zgodnie z regulaminem (regulamin).

Uwaga! Zdjęcie musiało być udostępnione w opcji „publicznej” (wyświetlane dla każdego użytkownika niezależnie czy należy do grona twoich znajomych). Im więcej zdjęć, tym więcej punktów!

Do wygrania był tabletVIP-Tour dla całej klasy po wybranej uczelni, zdjęcie na okładce wakacyjnego numeru magazynu „Perspektywy” oraz ekskluzywny wywiad o szkole dziewczyny, która wygrała!

Dziękujemy wszystkim uczestniczkom Wielkiej Bitwy na Selfie!

Przejrzeliśmy mnóstwo ciekawych zdjęć i zdecydowaliśmy, że najlepszą i najbardziej ambitną uczestniczką Bitwy, która zgromadziła najwięcej punktów jest Barbara Mroczek. GRATULUJEMY! :)

 

Zdjęcia zwyciężczyni były bardzo kreatywne, zrobione w regulaminowych miejscach na na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, oddawały dobry nastrój uczestników Dnia Otwartego Tylko dla Dziewczyn!

Wielkie brawa za wysoki poziom, dobrą zabawę i znakomite selfie!

Do zobaczenia już za rok na politechnikach i wydziałach ścisłych uniwersytetów!  :)

Dziewczyny na politechniki! oraz Dziewczyny do ścisłych! na Perspektywy Women in Tech Summit 2023

Za nami Perspektywy Women in Tech Summit 2023 a na nim - po raz pierwszy! - strefa specjalna kampanii Dziewczyny na politechniki! i Dziewczyny do ścisłych! Przy współpracy 4 partnerów technologicznych, 16 uczelni technicznych i uniwersyteckich wydziałów ścisłych stworzyliśmy przestrzeń edukacyjno-rozrywkową (nie tylko!) dla dziewczyn.

Więcej…

Dni otwarte

Tegoroczna kampania “Dziewczyny na politechniki!” i “Dziewczyny do ścisłych!” rozpoczęła się w marcu zupełnie nowa formułą - działliśmy globalnie i lokalnie, angażowalismy uczelniane społeczności oraz gigantów technologicznych, by wspólnie odwiedzać szkoły i na żywo - podczas lekcji inspiracyjnych i warsztatów - spotykać się z kandydatkami i kandydatami na wyższe uczelnie techniczne.

Więcej…

Wielkie odsłonięcie MURALU Dziewczyny na politechniki! i Dziewczyny do ścisłych!

W tym roku celebrujemy w Perspektywy Women in Tech 15-lecie ogólnopolskiej kampanii Dziewczyny na politechniki! i Dziewczyny do ścisłych! Odsłonięcie muralu połączyliśmy z konferencją prasową i prezentacją najnowszego raportu "KOBIETY NA POLITECHNIKACH 2023", który Perspektywy Women in Tech przygotowały we współpracy z Ośrodkiem Przetwarzania Informacji - PIB i dr Anną Knapińską.

Więcej…