Dziś podczas Ogólnopolskiego Dnia Otwartego Tylko Dla Dziewczyn możecie wziąć udział w Wielkiej Bitwie na Selfie – konkursie ze świetnymi nagrodami!

Każda z Was ma szansę wygrać tablet, Vip-Tour dla całej klasy po wybranej politechnice (gdzie zwiedzicie miejsca niedostępne dla każdego), zdjęcie na okładce wakacyjnego wydania magazynu „Perspektywy” oraz ekskluzywny reportaż o Waszej szkole w magazynie!

Konkurs polega na robieniu zdjęć selfie na terenie uczelni, podczas Ogólnopolskiego Dnia Otwartego Tylko Dla Dziewczyn. Zasady są proste - odnajdź jak najwięcej dziewczyn studiujących kierunki techniczne bądź ścisłe i strzel sobie z nimi fotkę selfie! Za każde zdjęcie – otagowane naszym fanpage’em – Dziewczyny na politechniki! (#dziewczynynapolitechniki), wrzucone na Twój profil w serwisie Facebook.com dostaniesz punkty. Zdjęcia możesz robić także z profesorami uczelni oraz w charakterystycznych miejscach i z konkretnymi przedmiotami na terenie kampusu (lista punktowanych miejsc i przedmiotów). Pamiętaj tylko, że każda fotka musi być zrobiona w stylistyce selfie.

Uwaga! Zdjęcie musi być udostępnione w opcji „publicznej” (wyświetlane dla każdego użytkownika niezależnie czy należy do grona twoich znajomych). Im więcej zdjęć, tym więcej punktów!

Wcześniej koniecznie zapoznaj się z regulaminem konkursu.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Dziewczyny na politechniki! oraz Dziewczyny do ścisłych! na Perspektywy Women in Tech Summit 2023

Za nami Perspektywy Women in Tech Summit 2023 a na nim - po raz pierwszy! - strefa specjalna kampanii Dziewczyny na politechniki! i Dziewczyny do ścisłych! Przy współpracy 4 partnerów technologicznych, 16 uczelni technicznych i uniwersyteckich wydziałów ścisłych stworzyliśmy przestrzeń edukacyjno-rozrywkową (nie tylko!) dla dziewczyn.

Więcej…

Dni otwarte

Tegoroczna kampania “Dziewczyny na politechniki!” i “Dziewczyny do ścisłych!” rozpoczęła się w marcu zupełnie nowa formułą - działliśmy globalnie i lokalnie, angażowalismy uczelniane społeczności oraz gigantów technologicznych, by wspólnie odwiedzać szkoły i na żywo - podczas lekcji inspiracyjnych i warsztatów - spotykać się z kandydatkami i kandydatami na wyższe uczelnie techniczne.

Więcej…

Wielkie odsłonięcie MURALU Dziewczyny na politechniki! i Dziewczyny do ścisłych!

W tym roku celebrujemy w Perspektywy Women in Tech 15-lecie ogólnopolskiej kampanii Dziewczyny na politechniki! i Dziewczyny do ścisłych! Odsłonięcie muralu połączyliśmy z konferencją prasową i prezentacją najnowszego raportu "KOBIETY NA POLITECHNIKACH 2023", który Perspektywy Women in Tech przygotowały we współpracy z Ośrodkiem Przetwarzania Informacji - PIB i dr Anną Knapińską.

Więcej…