W imieniu organizatorów P&G Woman Day zapraszamy na wydarzenie, dzięki któremu dowiecie się jak wygląda dzień z życia kobiet - inżynierek w fabrykach Procter & Gamble.

P&G Woman Day odbędzie się 5 i 6 marca w fabryce Gillette w Łodzi i fabryce kosmetyków P&G (m.in. marki Olay) w Aleksandrowie Łódzkim. Uczestniczki wydarzenia dowiedzą się, jakie zadania wykonują inżynierki w praktyce oraz wybiorą się na wycieczki po fabrykach P&G.

Ponad to dziewczyny będą miały okazję wykonać realne zadania inżyniera w różnych działach produkcyjnych, spotkać się z inżynierami firmy i zadać im pytania w nieformalnej atmosferze, a przy tym – cały czas – świetnie się bawić!

Wydarzenie kierowane jest do mówiących po angielsku studentek III, IV oraz V roku uczelni technicznych, które chciałyby w przyszłości zostać inżynierkami. Firma zapewnia wyżywienie oraz nocleg z 5 na 6 marca. Organizator zwraca także koszty dojazdu osobom spoza województwa łódzkiego (PKP/PKS).

Warunkiem uczestnictwa jest zaaplikowanie on-line na ce.experiencepg.com i wypełnienie kwestionariusza. Termin składania aplikacji mija 28 lutego 2015 r.

Bawcie się dobrze!

Dziewczyny na politechniki! oraz Dziewczyny do ścisłych! na Perspektywy Women in Tech Summit 2023

Za nami Perspektywy Women in Tech Summit 2023 a na nim - po raz pierwszy! - strefa specjalna kampanii Dziewczyny na politechniki! i Dziewczyny do ścisłych! Przy współpracy 4 partnerów technologicznych, 16 uczelni technicznych i uniwersyteckich wydziałów ścisłych stworzyliśmy przestrzeń edukacyjno-rozrywkową (nie tylko!) dla dziewczyn.

Więcej…

Dni otwarte

Tegoroczna kampania “Dziewczyny na politechniki!” i “Dziewczyny do ścisłych!” rozpoczęła się w marcu zupełnie nowa formułą - działliśmy globalnie i lokalnie, angażowalismy uczelniane społeczności oraz gigantów technologicznych, by wspólnie odwiedzać szkoły i na żywo - podczas lekcji inspiracyjnych i warsztatów - spotykać się z kandydatkami i kandydatami na wyższe uczelnie techniczne.

Więcej…

Wielkie odsłonięcie MURALU Dziewczyny na politechniki! i Dziewczyny do ścisłych!

W tym roku celebrujemy w Perspektywy Women in Tech 15-lecie ogólnopolskiej kampanii Dziewczyny na politechniki! i Dziewczyny do ścisłych! Odsłonięcie muralu połączyliśmy z konferencją prasową i prezentacją najnowszego raportu "KOBIETY NA POLITECHNIKACH 2023", który Perspektywy Women in Tech przygotowały we współpracy z Ośrodkiem Przetwarzania Informacji - PIB i dr Anną Knapińską.

Więcej…