Już 27-28 lutego zapraszamy na stoiska Dziewczyn na Politechniki! i Dziewczyn do ścisłych! na XXIII. Międzynarodowym Salonie Edukacyjnym Perspektywy 2015

W tym roku na naszych stoiskach będzie czekać na Was wiele atrakcji – warsztaty, pokazy naukowe, spotkania z ciekawymi ludźmi oraz konkursy. W programie m.in. prezentacja robotów Lego, warsztat Design Thinking oraz pokazy niesamowitych doświadczeń chemicznych i fizycznych. Będziecie mogli także własnoręcznie wykonać znaczki z oryginalnymi nadrukami.

XXIII Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy 2015, czyli targi szkół, odbędą się w piątek i sobotę (27, 28 lutego) w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie w godz. 9.00-16.00. Wydarzenie warto odwiedzić nie tylko ze względu na ofertę wystawców, ale także wydarzenia towarzyszące Salonowi - seminaria i prezentacje kierowane do gimnazjalistów, uczniów liceów i techników oraz maturzystów.

Kompletny program Salonu znajdziecie tutaj.

Dziewczyny na politechniki! oraz Dziewczyny do ścisłych! na Perspektywy Women in Tech Summit 2023

Za nami Perspektywy Women in Tech Summit 2023 a na nim - po raz pierwszy! - strefa specjalna kampanii Dziewczyny na politechniki! i Dziewczyny do ścisłych! Przy współpracy 4 partnerów technologicznych, 16 uczelni technicznych i uniwersyteckich wydziałów ścisłych stworzyliśmy przestrzeń edukacyjno-rozrywkową (nie tylko!) dla dziewczyn.

Więcej…

Dni otwarte

Tegoroczna kampania “Dziewczyny na politechniki!” i “Dziewczyny do ścisłych!” rozpoczęła się w marcu zupełnie nowa formułą - działliśmy globalnie i lokalnie, angażowalismy uczelniane społeczności oraz gigantów technologicznych, by wspólnie odwiedzać szkoły i na żywo - podczas lekcji inspiracyjnych i warsztatów - spotykać się z kandydatkami i kandydatami na wyższe uczelnie techniczne.

Więcej…

Wielkie odsłonięcie MURALU Dziewczyny na politechniki! i Dziewczyny do ścisłych!

W tym roku celebrujemy w Perspektywy Women in Tech 15-lecie ogólnopolskiej kampanii Dziewczyny na politechniki! i Dziewczyny do ścisłych! Odsłonięcie muralu połączyliśmy z konferencją prasową i prezentacją najnowszego raportu "KOBIETY NA POLITECHNIKACH 2023", który Perspektywy Women in Tech przygotowały we współpracy z Ośrodkiem Przetwarzania Informacji - PIB i dr Anną Knapińską.

Więcej…