Już 10 marca zapraszamy studentki i absolwentki zainteresowane nowymi technologiami i pracą w branży IT  do udziału w spotkaniu International Women's Day in Cisco, które odbędzie się w krakowskim biurze firmy.

Podczas spotkania studentki i absolwentki będą miały okazję poznać kobiety zatrudnione w Cisco na stanowiskach inżynierskich w różnych działach i dowiedzieć się, jak firma wspiera rozwój kobiet. Dziewczyny poznają też aktualne oferty pracy i szczegóły dotyczące stanowisk pracy dostępnych w krakowskim centrum Cisco.

Po spotkaniu Cisco zaprasza na wspólny lunch .

Uczestniczkom spoza Krakowa zwracane będą koszty dojazdu w wysokości do 50 PLN

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu!

Zachęcamy do jak najszybszej REJESTRACJI.

Cisco czeka na Wasze zgłoszenia!

Dziewczyny na politechniki! oraz Dziewczyny do ścisłych! na Perspektywy Women in Tech Summit 2023

Za nami Perspektywy Women in Tech Summit 2023 a na nim - po raz pierwszy! - strefa specjalna kampanii Dziewczyny na politechniki! i Dziewczyny do ścisłych! Przy współpracy 4 partnerów technologicznych, 16 uczelni technicznych i uniwersyteckich wydziałów ścisłych stworzyliśmy przestrzeń edukacyjno-rozrywkową (nie tylko!) dla dziewczyn.

Więcej…

Dni otwarte

Tegoroczna kampania “Dziewczyny na politechniki!” i “Dziewczyny do ścisłych!” rozpoczęła się w marcu zupełnie nowa formułą - działliśmy globalnie i lokalnie, angażowalismy uczelniane społeczności oraz gigantów technologicznych, by wspólnie odwiedzać szkoły i na żywo - podczas lekcji inspiracyjnych i warsztatów - spotykać się z kandydatkami i kandydatami na wyższe uczelnie techniczne.

Więcej…

Wielkie odsłonięcie MURALU Dziewczyny na politechniki! i Dziewczyny do ścisłych!

W tym roku celebrujemy w Perspektywy Women in Tech 15-lecie ogólnopolskiej kampanii Dziewczyny na politechniki! i Dziewczyny do ścisłych! Odsłonięcie muralu połączyliśmy z konferencją prasową i prezentacją najnowszego raportu "KOBIETY NA POLITECHNIKACH 2023", który Perspektywy Women in Tech przygotowały we współpracy z Ośrodkiem Przetwarzania Informacji - PIB i dr Anną Knapińską.

Więcej…