W tym roku  po raz pierwszy w ramach Ogólnopolskiego Dnia Otwartego Tylko Dla Dziewczyn odbędzie się niezwykła Wielka Bitwa na Selfie! Weź w niej udział przychodząc 23 kwietnia na Dzień Otwarty do wybranej przez siebie uczelni.

Odnajdź jak najwięcej dziewczyn studiujących kierunki techniczne bądź ścisłe i strzel sobie z nimi fotkę (tzw. "selfie") Najwięcej punktów będzie można zdobyć za zdjęcie z „najrzadszymi okazami” – czyli studentkami z kierunków, gdzie kobiet studiuje wciąż bardzo niewiele (listę kierunków wraz z punktacją znajdziesz w Regulaminie Konkursu).

Regulamin Konkursu opublikujemy 14 kwietnia - 10 dni Ogólnopolskim Dniem Otwartym Tylko Dla Dziewczyn na www.dziewczynynapolitechniki.pl oraz na fanpage’u na Facebooku.

UWAGA! Na zwyciężczynie czekają bardzo atrakcyjne nagrody, o których dowiedzie się już wkrótce – śledźcie profil Dziewczyny na politechniki! na Facebooku.

Nagrody

Dziewczyny na politechniki! oraz Dziewczyny do ścisłych! na Perspektywy Women in Tech Summit 2023

Za nami Perspektywy Women in Tech Summit 2023 a na nim - po raz pierwszy! - strefa specjalna kampanii Dziewczyny na politechniki! i Dziewczyny do ścisłych! Przy współpracy 4 partnerów technologicznych, 16 uczelni technicznych i uniwersyteckich wydziałów ścisłych stworzyliśmy przestrzeń edukacyjno-rozrywkową (nie tylko!) dla dziewczyn.

Więcej…

Dni otwarte

Tegoroczna kampania “Dziewczyny na politechniki!” i “Dziewczyny do ścisłych!” rozpoczęła się w marcu zupełnie nowa formułą - działliśmy globalnie i lokalnie, angażowalismy uczelniane społeczności oraz gigantów technologicznych, by wspólnie odwiedzać szkoły i na żywo - podczas lekcji inspiracyjnych i warsztatów - spotykać się z kandydatkami i kandydatami na wyższe uczelnie techniczne.

Więcej…

Wielkie odsłonięcie MURALU Dziewczyny na politechniki! i Dziewczyny do ścisłych!

W tym roku celebrujemy w Perspektywy Women in Tech 15-lecie ogólnopolskiej kampanii Dziewczyny na politechniki! i Dziewczyny do ścisłych! Odsłonięcie muralu połączyliśmy z konferencją prasową i prezentacją najnowszego raportu "KOBIETY NA POLITECHNIKACH 2023", który Perspektywy Women in Tech przygotowały we współpracy z Ośrodkiem Przetwarzania Informacji - PIB i dr Anną Knapińską.

Więcej…