W dniach 10-12 luty w Warszawie odbędzie się największa na świecie konferencja dotycząca tematyki światłowodów. Udział w niej weźmie ponad 3000 uczestników z 85 krajów.

Podczas Konferencji przedstawione zostaną najnowsze technologie i rozwiązania FTTH oraz dobre praktyki w zakresie wdrożeń u operatorów FTTH, omawiane będą regulacje prawne i finansowanie w obszarze FTTH, a także usługi oparte na infrastrukturze światłowodowej m.in. w obszarach: e-zdrowia, e-administracji. Duża część konferencji poświęcona będzie tematyce FTTH w Europie Środkowej i Wschodniej.

W ramach wydarzenia odbędą się liczne warsztaty, ekspozycje i pokazy. Konferencja będzie również świetną okazją do nawiązania nowych kontaktów branżowych.

Więcej informacji TUTAJ

Dziewczyny na politechniki! oraz Dziewczyny do ścisłych! na Perspektywy Women in Tech Summit 2023

Za nami Perspektywy Women in Tech Summit 2023 a na nim - po raz pierwszy! - strefa specjalna kampanii Dziewczyny na politechniki! i Dziewczyny do ścisłych! Przy współpracy 4 partnerów technologicznych, 16 uczelni technicznych i uniwersyteckich wydziałów ścisłych stworzyliśmy przestrzeń edukacyjno-rozrywkową (nie tylko!) dla dziewczyn.

Więcej…

Dni otwarte

Tegoroczna kampania “Dziewczyny na politechniki!” i “Dziewczyny do ścisłych!” rozpoczęła się w marcu zupełnie nowa formułą - działliśmy globalnie i lokalnie, angażowalismy uczelniane społeczności oraz gigantów technologicznych, by wspólnie odwiedzać szkoły i na żywo - podczas lekcji inspiracyjnych i warsztatów - spotykać się z kandydatkami i kandydatami na wyższe uczelnie techniczne.

Więcej…

Wielkie odsłonięcie MURALU Dziewczyny na politechniki! i Dziewczyny do ścisłych!

W tym roku celebrujemy w Perspektywy Women in Tech 15-lecie ogólnopolskiej kampanii Dziewczyny na politechniki! i Dziewczyny do ścisłych! Odsłonięcie muralu połączyliśmy z konferencją prasową i prezentacją najnowszego raportu "KOBIETY NA POLITECHNIKACH 2023", który Perspektywy Women in Tech przygotowały we współpracy z Ośrodkiem Przetwarzania Informacji - PIB i dr Anną Knapińską.

Więcej…