Studiujesz na kierunku technicznym? Rozważasz różne możliwości rozwoju zawodowego? Przyjdź jutro na spotkanie! Spotkanie rozpocznie się jutro (środa) o godz. 09:00 na terenie AGH (sala Centrum Karier oraz sala 203, pawilon U2)

Na spotkaniu organizator pragnie:

  • przedstawić  ścieżki kariery osób, które odniosły zawodowy sukces w Valeo
  • zaprezentować Valeo jako pracodawcę oraz przedstawić możliwości zdobycia doświadczenia w  ramach programów stażowych
  • przybliżyć system produkcji Valeo –  szkolenie Step by Step  lub  szkolenie QRQC (szkolenia odbywają się równocześnie)

O szkoleniach…

Step by step

4-godzinne szkolenie mające za zadanie przybliżyć uczestnikom system produkcji Valeo. Ma ono formę warsztatu. Uczestnicy, przy użyciu rekwizytów, odtwarzają różne stadia produkcji pewnego produktu.

QRQC

QRQC to sprawdzony sposób na identyfikację i szybką reakcję na problemy produkcyjne, efektywną analizę i rozwiązanie. Uczestnicy podczas 4-godzinnego szkolenia będą mogli poznać, przy użyciu realnych przykładów, sposób analizowania problemu metodą QRQC.

Ilość miejsc ograniczona.

Dziewczyny na politechniki! oraz Dziewczyny do ścisłych! na Perspektywy Women in Tech Summit 2023

Za nami Perspektywy Women in Tech Summit 2023 a na nim - po raz pierwszy! - strefa specjalna kampanii Dziewczyny na politechniki! i Dziewczyny do ścisłych! Przy współpracy 4 partnerów technologicznych, 16 uczelni technicznych i uniwersyteckich wydziałów ścisłych stworzyliśmy przestrzeń edukacyjno-rozrywkową (nie tylko!) dla dziewczyn.

Więcej…

Dni otwarte

Tegoroczna kampania “Dziewczyny na politechniki!” i “Dziewczyny do ścisłych!” rozpoczęła się w marcu zupełnie nowa formułą - działliśmy globalnie i lokalnie, angażowalismy uczelniane społeczności oraz gigantów technologicznych, by wspólnie odwiedzać szkoły i na żywo - podczas lekcji inspiracyjnych i warsztatów - spotykać się z kandydatkami i kandydatami na wyższe uczelnie techniczne.

Więcej…

Wielkie odsłonięcie MURALU Dziewczyny na politechniki! i Dziewczyny do ścisłych!

W tym roku celebrujemy w Perspektywy Women in Tech 15-lecie ogólnopolskiej kampanii Dziewczyny na politechniki! i Dziewczyny do ścisłych! Odsłonięcie muralu połączyliśmy z konferencją prasową i prezentacją najnowszego raportu "KOBIETY NA POLITECHNIKACH 2023", który Perspektywy Women in Tech przygotowały we współpracy z Ośrodkiem Przetwarzania Informacji - PIB i dr Anną Knapińską.

Więcej…