O co chodzi?

Konkurs polega na robieniu zdjęć selfie na terenie uczelni, podczas Ogólnopolskiego Dnia Otwartego Tylko Dla Dziewczyn. Zasady są proste - odnajdź jak najwięcej dziewczyn studiujących kierunki techniczne bądź ścisłe i strzel sobie z nimi fotkę selfie! Za każde zdjęcie – otagowane naszym fanpage’em – Dziewczyny na politechniki! lub Dziewczyny do ścisłych! (#dziewczynynapolitechniki lub #dziewczynydoscislych), wrzucone na Twój profil w serwisie Facebook.com dostaniesz punkty. Zdjęcia możesz robić także z profesorami uczelni oraz w charakterystycznych miejscach i z konkretnymi przedmiotami na terenie kampusu (Lista punktowanych miejsc i przedmiotów). Pamiętaj tylko, że każda fotka musi być zrobiona w stylistyce selfie. Uwaga! Zdjęcie musi być udostępnione w opcji „publicznej” (wyświetlane dla każdego użytkownika niezależnie czy należy do grona twoich znajomych). Im więcej zdjęć, tym więcej punktów! Punktację konkursu znajdziesz w zakładce Regulamin.

Nagrody

Zwyciężczyni konkursu zgarnie świetne nagrody! Przygotowaliśmy dla Was coś ekstra – zdjęcie osoby, która zbierze najwięcej punktów zostanie opublikowane na okładce wakacyjnego wydania magazynu „Perspektywy”. W tym samym numerze ukaże się ekskluzywny reportaż o szkole zwyciężczyni. W ramach nagrody cała klasa zwyciężczyni wybierze się na VIP-Tour po wybranej politechnice (gdzie zwiedzicie miejsca niedostępne dla każdego!). Zwyciężczyni dostanie także tablet. Powodzenia!

Zobacz nagrody

Zarejestruj się

Rejestracja online na Ogólnopolski Dzień Otwarty Tylko Dla Dziewczyn oraz na Wielką Bitwę na Selfie, jest warunkiem udziału w konkursie.

Zarejestruj się

Uczelnie

Poniżej znajdziesz listę politechnik oraz wydziałów ścisłych wraz ze spisem charakterystycznych miejsc i przedmiotów, z którymi możesz robić sobie selfie.

Lista punktowanych miejsc i przedmiotów

Regulamin

Przed rozpoczęciem konkursu zapoznaj się dokładnie z jego regulaminem.

Wyniki

Po zakończeniu konkursu wyników zabawy szukaj tutaj oraz na naszym fanpage’u.